Aktualności

Przerzutka Shimano Zaawansowana manetka

Manetka Shimano do Shengmilo™

Zaawansowana manetka Shimano jest jedną z najlepszych na rynku, więc w naszym zespole Shengmilo™ nie było zbyt wiele dyskusji. Decyzja była logiczna, we wszystkich naszych modelach rowerów elektrycznych używaliśmy manetek Shimano. Shimano oferuje szybszą i płynniejszą zmianę przełożeń, bez potrzeby konserwacji i czyszczenia. Jest znana jako trwała i bardzo trwała marka. Przy odpowiedniej pielęgnacji sprawdzi się równie dobrze nawet po wielu latach, nawet dziesięcioleciach codziennego użytkowania.

Shimano, Inc. (株式会社シマノ, Kabushiki-gaisha Shimano) to japoński międzynarodowy producent komponentów rowerowych, sprzętu wędkarskiego i sprzętu do wiosłowania. Firma produkowała artykuły golfowe do 2005 roku, a sprzęt snowboardowy do 2008 roku. Firma z siedzibą w Sakai w Japonii posiada 32 skonsolidowane spółki zależne i 11 nieskonsolidowanych spółek zależnych. Główne zakłady produkcyjne Shimano znajdują się w Kunshan w Chinach; Malezja; i Singapurze.

W 2017 roku sprzedaż netto Shimano wyniosła 3.2 mld USD, 38% w Europie, 35% w Azji i 11% w Ameryce Północnej. Części rowerowe stanowiły 80%, sprzęt wędkarski 19%, a inne produkty 0.1%. Firma jest notowana na giełdzie, z 93 milionami akcji zwykłych w obrocie.
Źródło: wiki

2 komentarze on Przerzutka Shimano Zaawansowana manetka

 1. timo mówi:

  Fajne fakty o shimano, heh, ale naprawdę pamiętam, że ta marka była już na moim pierwszym rowerze, kiedy miałem 10 lat, a nie mam ponad 30 lat, to wciąż najlepsza manetka. Gratulacje dla shimano

  1. shengmilo mówi:

   Cześć,

   Dziękuję za Twój komentarz.
   Zgadzamy się, że Shimano jest po prostu najlepszy! 🙂.

   Miłego dnia!
   shengmilo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
błąd: Zawartość jest chroniona !!