Aktualności

Zalety Fat opony lub Fat Bike – e-rowery Shengmilo!

Gruba opona

Opona tłuszczowa rowery stają się coraz bardziej popularne i dzieje się tak nie bez powodu. Miłośnicy rowerów mogą teraz jeździć na swoich rowerach w trudnym terenie, gdzie przez wiele dziesięcioleci jazda była prawie niemożliwa. Rowery elektryczne z oponami Shengmilo™ Fat są wygodne do jazdy po śniegu, błocie, piasku (plaże) i wielu innych terenach. Może wygląd nie jest najważniejszą cechą, ale bądźmy szczerzy; Rowery z grubymi oponami wyglądają o wiele lepiej niż zwykłe rowery z oponami. Więc wyglądają lepiej, jeżdżą lepiej – nie powinno być dalszych pytań, dlaczego stają się tak popularne, prawda? Kolejną zaletą grubych opon Shengmilo™ jest cena, ponieważ jest taka sama lub równa normalnej oponie. Zrobiliśmy to, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia!

Rower Aat (zwany także fat bike, gruba opona, rower z grubymi oponami lub rower śnieżny) to rower terenowy z dużymi oponami, zwykle 3.8 cala (97 mm) lub większymi i obręczami 2.16 cala (55 mm) lub szerszymi, zaprojektowanymi z myślą o niskim nacisku na podłoże, aby umożliwić jazdę na miękkich , niestabilny teren, taki jak śnieg, piasek, bagna i błoto.[1] Fatbike'i są zbudowane wokół ram z szerokimi widelcami i widełkami, aby pomieścić szerokie felgi wymagane do montażu tych opon. Szerokie opony mogą być używane przy ciśnieniu napompowania nawet 340 hPa; 0.34 bara (5 psi), aby umożliwić płynną jazdę po nierównych przeszkodach. Ocena 550–690 hPa; 0.55–0.69 bara (8–10 psi) jest odpowiednie dla większości rowerzystów. [2] Fatbike'i zostały wynalezione do użytku na śniegu i piasku,[1], ale są w stanie przemierzać różne rodzaje terenu, w tym śnieg, piasek, pustynię, bagna, błoto, chodniki lub tradycyjne górskie trasy rowerowe.[3] Ten sport jest czasami określany mianem „fat biking” lub „fat-tyre biking”.
Źródło: wiki

6 komentarze on Zalety Fat opony lub Fat Bike – e-rowery Shengmilo!

 1. Rudy. mówi:

  Hola, estoy interesado en la mx02S y me gustaría comprarla junto con una batería de repuesto. Możliwe ¿?

  1. shengmilo mówi:

   Cześć,
   gracias por su interés w Shengmilo.
   Solo es posible comprarlo por separado ya que tarda más en llegar. Podemos hacerle una oferta pl sprzedaży @shengmilo.net

   Que tenga un lindo dia,
   shengmilo

 2. Rebeka mówi:

  Cześć! Tak, gruba opona jest świetna, ale naprawdę powinieneś napisać artykuł o różnicy między kołami magnetycznymi a kołami spook. Mam na myśli różnice poza wyglądem. Widziałem innych ludzi pytających cię, więc nie jestem sam, który chciałby wiedzieć. Najgorętsze pozdrowienia Rebeke

  1. shengmilo mówi:

   Drogi Rebeke,

   Dziękuje za twoją sugestię.
   Postaramy się zaktualizować artykuł zgodnie z Twoimi sugestiami.

   Koła Mag są zwykle wyższe i mocniejsze, ale koła szprychowe mają tę zaletę, że łatwo je naprawić w przypadku uszkodzenia na nierównym terenie.

   Ale w przypadku Fat Tires bardziej zalecane są koła ze szprychami, ponieważ rowery są przeznaczone do trudniejszych terenów.

   Ciesz się codziennymi przejażdżkami!
   shengmilo

 3. Najbardziej interesują mnie jednak twoje .MX02
  Jestem niski, więc chciałbym wiedzieć, czy masz mały
  wersja ramowa tego roweru , jak znalazłem jeden rozmiar
  nie zawsze pasuje do wszystkich.
  Mam 5'5 cali wzrostu i szew od 29 do 30 cali
  Z góry dziękuję
  Marvina Epsteina

  1. shengmilo mówi:

   Drogi Marvnie,
   bardzo dziękuję za zainteresowanie e-rowerami Shengmilo!
   Aby lepiej wyczuć rozmiar, zalecamy obejrzenie recenzji wideo lub dwóch na YouTube.
   Sprawdzimy i skontaktujemy się z Tobą w sprawie rozmiaru ramy.
   Pozdrawiam, Shengmilo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
błąd: Zawartość jest chroniona !!