Aktualności

Wysokiej jakości rower elektryczny Shengmilo może wytrzymać wiele lat!

Wysokiej jakości rowery elektryczne Shengmilo™

Shengmilo™ wysokiej jakości rowery elektryczne zostały wykonane z wieloma względami rynkowymi. Staraliśmy się opracowywać i wykorzystywać tylko najlepsze materiały, najlepsze dostępne części i uwzględniać najlepsze cechy, o które prosili nasi klienci i użytkownicy. Rowery są mocno testowane i wprowadzanych jest wiele modyfikacji i zmian, zanim będziemy gotowi do wprowadzenia nowych modeli w świat. Dlatego nasze recenzje e-rowerów są zawsze wysokie, a nasze opinie są w większości bardzo pozytywne. 

Na rynku jest wiele rowerów elektrycznych, więc czasami decyzja o zakupie może być trudna. Na szczęście niewiele marek, takich jak Shengmilo™, wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami i bardzo wysoką jakością! Rowery Shengmilo™ są trwałe i przekraczać twoje oczekiwania!

Shengmilo™ jest rozpoznawalny dzięki naszej wysokiej jakości, ale także kilku innym ekskluzywnym cechom. Większość naszych modeli ma grube opony, co sprawia, że ​​jazda jest znacznie wygodniejsza, a wygląd znacznie bardziej zaawansowany. Jeśli chodzi o oponę, naszym atutem jest również koło magnetyczne który oferuje futurystyczny wygląd, a także zapewnia lepszą trwałość, ponieważ koło mag nie może się tak łatwo zgiąć ani uszkodzić. 

Czy jesteś kimś, kto chce prędkości, przyspieszenia i momentu obrotowego? Nie szukaj dalej. Shengmilo™ upewnił się, że możesz dostać dokładnie to, czego chcesz. Ulepszone silniki bezszczotkowe o mocy do 1000 W zostały stworzone, aby poprawić Twoją jazdę i sprawić, że będziesz szczęśliwy.

6 komentarze on Wysokiej jakości rower elektryczny Shengmilo może wytrzymać wiele lat!

 1. Mesut mówi:

  Guten Tag kann man bei ihnen Ersatzteile bestellen Falls der Motor von mx01 kaputt gehen sollte?

  1. shengmilo mówi:

   Drogi Mesucie,
   tak, jeśli kupujesz bezpośrednio z naszej strony internetowej, otrzymasz wszystkie części zamienne i pełne wsparcie.
   Pozdrawiam, Shengmilo

 2. Wikentrigger mówi:

  Tylko jak sprawić, by silnik ze wspomaganiem działał?

 3. Luis mówi:

  Hola, losowe modele MX20 i MX21 o mocy 500W, które są zgodne z normami EPAC (Electronically Power Assisted Cycles) dla Europy i Hiszpanii?

  En su caso, requerirán matriculación como ciclomotor y seguro obligatorio? Como podría obtener su certificado de homologación europeo? Gracias.

  1. Luis mówi:

   Ważne, aby pobrać certyfikat homologacji europejskiej.

  2. shengmilo mówi:

   Drogi Luis,

   Dobra wiadomość, rower elektryczny Shengmilo przeszedł certyfikację UE EN15194.
   Można go teraz normalnie używać na większości dróg.

   Pozdrowienia
   shengmilo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
błąd: Zawartość jest chroniona !!