Aktualności

Zalety Fat opony lub Fat Bike – e-rowery Shengmilo!

Gruba opona

Opona tłuszczowa rowery stają się coraz bardziej popularne i dzieje się tak nie bez powodu. Miłośnicy rowerów mogą teraz jeździć na swoich rowerach w trudnym terenie, gdzie przez wiele dziesięcioleci jazda była prawie niemożliwa. Rowery elektryczne z oponami Shengmilo™ Fat są wygodne do jazdy po śniegu, błocie, piasku (plaże) i wielu innych terenach. Może wygląd nie jest najważniejszą cechą, ale bądźmy szczerzy; Rowery z grubymi oponami wyglądają o wiele lepiej niż zwykłe rowery z oponami. Więc wyglądają lepiej, jeżdżą lepiej – nie powinno być dalszych pytań, dlaczego stają się tak popularne, prawda? Kolejną zaletą grubych opon Shengmilo™ jest cena, ponieważ jest taka sama lub równa normalnej oponie. Zrobiliśmy to, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia!

Rower Aat (zwany także fat bike, gruba opona, rower z grubymi oponami lub rower śnieżny) to rower terenowy z dużymi oponami, zwykle 3.8 cala (97 mm) lub większymi i obręczami 2.16 cala (55 mm) lub szerszymi, zaprojektowanymi z myślą o niskim nacisku na podłoże, aby umożliwić jazdę na miękkich , niestabilny teren, taki jak śnieg, piasek, bagna i błoto.[1] Fatbike'i są zbudowane wokół ram z szerokimi widelcami i widełkami, aby pomieścić szerokie felgi wymagane do montażu tych opon. Szerokie opony mogą być używane przy ciśnieniu napompowania nawet 340 hPa; 0.34 bara (5 psi), aby umożliwić płynną jazdę po nierównych przeszkodach. Ocena 550–690 hPa; 0.55–0.69 bara (8–10 psi) jest odpowiednie dla większości rowerzystów. [2] Fatbike'i zostały wynalezione do użytku na śniegu i piasku,[1], ale są w stanie przemierzać różne rodzaje terenu, w tym śnieg, piasek, pustynię, bagna, błoto, chodniki lub tradycyjne górskie trasy rowerowe.[3] Ten sport jest czasami określany mianem „fat biking” lub „fat-tyre biking”.
Źródło: wiki

Przerzutka Shimano Zaawansowana manetka

Manetka Shimano do Shengmilo™

Zaawansowana manetka Shimano jest jedną z najlepszych na rynku, więc w naszym zespole Shengmilo™ nie było zbyt wiele dyskusji. Decyzja była logiczna, we wszystkich naszych modelach rowerów elektrycznych używaliśmy manetek Shimano. Shimano oferuje szybszą i płynniejszą zmianę przełożeń, bez potrzeby konserwacji i czyszczenia. Jest znana jako trwała i bardzo trwała marka. Przy odpowiedniej pielęgnacji sprawdzi się równie dobrze nawet po wielu latach, nawet dziesięcioleciach codziennego użytkowania.

Shimano, Inc. (株式会社シマノ, Kabushiki-gaisha Shimano) to japoński międzynarodowy producent komponentów rowerowych, sprzętu wędkarskiego i sprzętu do wiosłowania. Firma produkowała artykuły golfowe do 2005 roku, a sprzęt snowboardowy do 2008 roku. Firma z siedzibą w Sakai w Japonii posiada 32 skonsolidowane spółki zależne i 11 nieskonsolidowanych spółek zależnych. Główne zakłady produkcyjne Shimano znajdują się w Kunshan w Chinach; Malezja; i Singapurze.

W 2017 roku sprzedaż netto Shimano wyniosła 3.2 mld USD, 38% w Europie, 35% w Azji i 11% w Ameryce Północnej. Części rowerowe stanowiły 80%, sprzęt wędkarski 19%, a inne produkty 0.1%. Firma jest notowana na giełdzie, z 93 milionami akcji zwykłych w obrocie.
Źródło: wiki

Wysokiej jakości rower elektryczny Shengmilo może wytrzymać wiele lat!

Wysokiej jakości rowery elektryczne Shengmilo™

Shengmilo™ wysokiej jakości rowery elektryczne zostały wykonane z wieloma względami rynkowymi. Staraliśmy się opracowywać i wykorzystywać tylko najlepsze materiały, najlepsze dostępne części i uwzględniać najlepsze cechy, o które prosili nasi klienci i użytkownicy. Rowery są mocno testowane i wprowadzanych jest wiele modyfikacji i zmian, zanim będziemy gotowi do wprowadzenia nowych modeli w świat. Dlatego nasze recenzje e-rowerów są zawsze wysokie, a nasze opinie są w większości bardzo pozytywne. 

Czytaj więcej

Wprowadzenie wideo Shengmilo MX21!

Popularność Shengmilo™ MX21 gwałtownie wzrosła w ostatnich krótkich tygodniach! Jeśli zastanawiasz się, dlaczego możesz po prostu obejrzeć wprowadzenie wideo. MX21 to składany, wytrzymały rower elektryczny z mocnymi przednimi i tylnymi amortyzatorami z podwójnym zawieszeniem oraz mocnym silnikiem.

Czytaj więcej

Przewiń na górę
błąd: Zawartość jest chroniona !!